THE BLOG

31
marzec

König+Neurath – Nagroda za THINK.TANK

König+Neurath otrzymał prestiżową nagrodę RED DOT 2014 za transparentny system pokoi THINK.TANK.

Sprawna praca potrzebuje przestrzeni – ale budynek nie zawsze jest do tego przystosowany. THINK.TANK zapewnia niezależność. Zamknięty pokój, położony dokładnie tam, gdzie jest potrzebny dla optymalnego wykorzystania czasu w pracy. Spełnia wszystkie wymagania funkcjonalne. Tworzy atmosferę otwartości, a za razem daje lepszą możliwość koncentracji na wykonywanej pracy. Tylko niezależna osoba może pracować wydajnie.

28
marzec

König+Neurath – Nagroda za TABLE

König+Neurath otrzymał dwie kolejne nagrody: Red Dot 2014 i Interior Innovation 2014, w kategorii „Wybór roku”, za nowatorskie rozwiązania biurka TABLE.T.

TABLE – Ergonomia i wzornictwo na najwyższym poziomie.

Rozwiązanie TABLE można stosować jako standardową stację roboczą lub jako rozwiązanie stojąco/siedzące. System TABLE to estetyczne i funkcjonalne rozwiązania. Biurko z T-nogą jest innowacyjnym produktem, nie tylko ze względu na wysokiej jakości wykończenia, ale także na zastosowane materiały. Inną znakomitą funkcją jest łatwość obsługi, zarówno w systemie do ręcznej regulacji wysokości stacji roboczej, jak i modelu zmotoryzowanego, regulowanego siłownikiem. Ponadto blat składa się z dwóch przesuwnych elementów, co pozwala na szybki dostęp do kabli zasilania oraz gniazdek. Dodatkowo w systemie TABLE można znaleźć eleganckie biurka gabinetowe oraz konferencyjne.